Pokémon Post Walker

Daha kaliteli hizmet için lütfen üye olun.
Ödemeler ve Ödüller 3d_pichu

Join the forum, it's quick and easy

Pokémon Post Walker

Daha kaliteli hizmet için lütfen üye olun.
Ödemeler ve Ödüller 3d_pichu

Pokémon Post Walker

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TURNUVA HAFTAYA ERTELENMİŞTİR.

Tarıyıcı

Ortaklar

bedava forum

Nisan 2024

PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

Ödemeler ve Ödüller

Crash
    Crash
    Admin
    Admin

Ödemeler ve Ödüller Empty Ödemeler ve Ödüller

Mesaj tarafından Crash Paz Kas. 07, 2010 3:05 am

Ödemeler ve Ödüller Ates
    Ateş Üfleyicileri her gün kendi konularına girip 'Günlük ödememi almak istiyorum.' diyerek ödemelerini alabilirler.Ayrıca 1 kereliğe mahsus Fire Fang Tm'sini konularından alabilirler.

Ödemeler ve Ödüller Bakc
    Bakıcılar her gün kendi konularına girip 'Günlük ödememi almak istiyorum.' diyerek ödemelerini alabilirler.Ayrıca her Pazar günü 1 ile 100 arası birsayı söyleyip 'Yumurtamı almak istiyorum.' diyerek yumurtalarını alabilirler.

Ödemeler ve Ödüller Balkh
    Balıkçılar her gün kendi konularına girip 'Günlük ödememi almak istiyorum.' diyerek ödemelerini alabilirler.Ayrıca 1 kereliğe mahsus Bubblebeam Tm'sini konularından alabilirler.

Ödemeler ve Ödüller Daci
    Dağcılar her gün kendi konularına girip 'Günlük ödememi almak istiyorum.' diyerek ödemelerini alabilirler.

Ödemeler ve Ödüller Doktor
    Doktorlar her gün kendi konularına girip FullHeal itemini alabilirler.

Ödemeler ve Ödüller Kasiyer
    Kasiyerler her gün kendi konularına girip 'Günlük ödememi almak istiyorum.' diyerek ödemelerini alabilirler.Ayrıca 1 kereliğe Vs Seeker'ı konularından alabilirler.

Ödemeler ve Ödüller Orman
    Orman bekçileri her gün kendi konularına girip 'Günlük ödememi almak istiyorum.' diyerek ödemelerini alabilirler.Ayrıca 1 kereliğe mahsus Grass Mixer Tm'sini konularından alabilirler.

Ödemeler ve Ödüller Polisk
    Polisler her gün kendi konularına girip 'Günlük ödememi almak istiyorum.' diyerek ödemelerini alabilirler.

Ödemeler ve Ödüller Sihirbaz
    Sihirbazlar her gün kendi konularına girip 'Günlük ödememi almak istiyorum.' diyerek ödemelerini alabilirler.

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 1:35 pm